W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zagrali w Kraśnickiej Malinie Cup

01.09.2022

W dniu 27 sierpnia na kortach przy Filii Zespołu Placówek Oświatowych w Dzierzkowicach Woli odbył się cykliczny „Ogólnopolski Turniej Kraśnicka Malina Cup” w tenisie ziemnym. Zawody zorganizował Uczniowski Tenisowy Klub Sportowy w Dzierzkowicach przy współpracy z Powiatem Kraśnickim.

Uczestnicy, rodzice oraz zaproszeni goście na korcie tenisowym

W turnieju wzięli udział zawodnicy z Dzierzkowic, Stalowej Woli, Radomia i Lublina, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych w programie Tenis 10. Czołowe miejsca zajęli:

Kategoria zielona mieszana:
I miejsce: Franciszek Pajączkowski (AT Masters Radom)
II miejsce: Aleksandra Małys (UTKS Dzierzkowice)
III miejsce: Natalia Polit (AT Masters Radom)
III miejsce: Marta Szeliga (MKT Stalowa Wola).

Kategoria pomarańczowa dziewczęta:
I miejsce: Maria Ciastek (UTKS Dzierzkowice)
II miejsce: Lena Jakubczak (UTKS Dzierzkowice)
III miejsce: Alicja Rycerz (UTKS Dzierzkowice).

Z ramienia Powiatu Kraśnickiego w uroczystym zakończeniu turnieju uczestniczyli: Przewodniczący Rady Powiatu w Kraśniku Jacek Dubiel oraz Sekretarz Powiatu Kraśnickiego Łukasz Skokowski.

M.S.

{"register":{"columns":[]}}