W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

XXVI Bieg po uśmiech

Plakat Bieg po uśmiech SOS Wiosek Dziecięcych. Po środku widnieje okrągłe logo Wioski Dziecięcej,a w nim dziewczynka i chłopiec trzymający się za rękę. Plakat wykonany w tonacji błękitnej. Pod spodem jest napis XXVI Bieg po uśmiech , start imprezy 9:30, nie pobieramy opłaty startowej. Start, meta, zgłoszenie deklaracji zwycięzców, dodatkowe atrakcje dla dzieci w programie SOS Wiosek Dziecięcych. Poniżej zdjęcie biegnących dzieci i dorosłych . Na dole strony widnieją grafiki sponsorów, partnerów i partnerów medialnych imprezy.

4 czerwca o godzinie 9:30 odbędzie się 25. edycja „Biegu po uśmiech”. Mogą wziąć w niej udział zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli.  Dla zwycięzców przewidziano medale i nagrody, a dla wszystkich okolicznościowe dyplomy.
Imprezie towarzyszyć będzie wesołe miasteczko, występ zespołu Kalina Folk, Koraliki, konkursy dla dzieci, pokaz baniek mydlanych, pokaz grupy artystycznej Rekonstrukto, pokaz sztuk walki Judo Czarnotky oraz Za bramą, pokaz grupy akrobatycznej Akrobato, pokaz ratownictwa medycznego i straży pożarnej,występ Kingi Wołoszyn- uczestniczki The Voice of Poland. Przewidziano także wiele gier, zabaw i innych atrakcji.
Wyjątkowa atmosfera, mnóstwo uśmiechu na twarzach dzieci, sportowa rywalizacja i dobra zabawa - to wszystko będzie na Was czekało.

Imprezę zorganizowano na terenie SOS Wioski Dziecięcej w dzielnicy fabrycznej miasta.
Organizatorem „Biegu po Uśmiech” jest  SOS Wioska Dziecięca w Kraśniku. Partnerem imprezy jest między innymi Powiat Kraśnicki.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}