W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Szkolenie „Preferencyjne pożyczki unijne dla lubelskich firm w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027”

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają lubelskich przedsiębiorców do udziału w szkoleniu stacjonarnym dotyczącym możliwości uzyskania preferencyjnych pożyczek unijnych na rozwój firm oraz Odnawialnych Źródeł Energii. Spotkanie odbędzie się 30 stycznia.

Dlaczego warto wziąć udział?

  1. Finansowanie pomysłów biznesowych: Interesuje Cię zakup nowych maszyn, rozwój działalności, czy może inwestycje w odnawialne źródła energii? Otrzymasz informacje na temat niskooprocentowanych unijnych pożyczek (z możliwością częściowego umorzenia!), które mogą wspomóc realizację Twoich biznesowych planów.
  2. Pożyczki z dotacją: Ciekawi Cię, czy istnieje możliwość połączenia pożyczki z dotacją? Przyjdź i odkryj, jak to może wpłynąć na rozwój Twojego przedsiębiorstwa.
  3. Indywidualne konsultacje: Po części prezentacyjnej, czeka Cię unikalna okazja do bezpośrednich rozmów z wszystkimi podmiotami udzielającymi pożyczek z naszego regionu.

Kiedy i Gdzie?

Data: 30 stycznia 2024 r. (wtorek)
Godziny: 10:00 – 14:00
Miejsce: Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie, ul. Wojciechowska 9a w Lublinie, sala konferencyjna, poziom 1.

Kto Powinien Wziąć Udział?

Zaproszenie skierowane jest do przedsiębiorstw, które poszukują wsparcia finansowego w ramach preferencyjnych pożyczek unijnych.

Rejestracja:

Wypełnij FORMULARZ REJESTRACYJNY do 25 stycznia (czwartek) do godz. 24.00 lub do wyczerpania miejsc. Jeśli masz pytania, zadaj je w formularzu zgłoszeniowym.

Dołącz do nas i zdobądź cenne informacje dotyczące preferencyjnych pożyczek unijnych dla rozwoju Twojej firmy!
Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona (120 uczestników), decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z pracownikami Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości, tel. 81 462 38 44; adres e-mail: info.lawp@lawp.lubelskie.pl

Grafika przedstawia cztery logotypy na białym tle informujące o źródłach dofinansowania. Od lewiej: pierwsze logo: trzy gwiazdy ułożone w trójkąt - biała, żółta i czerwona znajdujące się na granatowym czworokącie, napis po prawej stronie: "Fundusze Europejskie dla Lubelskiego". Drugie logo: Biało-czerwona flaga Polski, napis po prawej stronie: "Rzeczpospolita Polska". Trzecie logo: napis: Dofinansowane przez Unię Europejską, na lewo od napisu flaga Unii Europejskiej w postaci dwunastu żółtych gwiazd ułożonych w okrąg na granatowym tle. Czwarte logo oddzielone od pozostałych pionową linią: niebieska litera L otoczona gwiazdami Unii Europejskiej, na lewo napis: "lubelskie Smakuj życie!"

Materiały

FORMULARZ REJESTRACYJNY (link prowadzi do strony zewnętrzej)
{"register":{"columns":[]}}