W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rodzinny Rajd Rowerowy w Wilkołazie

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 czerwca, w Wilkołazie. Jego organizatorami są: Klub Sportowy „Unia Wilkołaz” w Wilkołazie, Urząd Gminy Wilkołaz, Gminny Ośrodek Kultury w Wilkołazie przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku.

Na plakacie znajduje się uproszczona trasa wyścigu, nazwa i data imprezy oraz informacja o zapisach i towarzyszących atrakcjach

Start i meta wyścigu zlokalizowane będą w Wilkołazie Trzecim przy budynku Świetlicy Wiejskiej. Zapisy uczestników przyjmowane będą w dniu rajdu w godzinach: 14:00 – 15:00 w miejscu startu. W wyścigu mogą startować dzieci (z pewnymi zastrzeżeniami ujętymi w regulaminie) oraz dorośli. Jego trasa wynosi około 10 km.
Uczestnicy zobowiązani są wypełnić formularz zgłoszeniowy w dniu rajdu. Formularz będzie dostępny na stronie: www.gmina@wilkolaz.pl, w Urzędzie Gminy Wilkołaz oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Wilkołazie. Warunkiem udziału jest także dołączenie zgody pełnoletniego uczestnika na przetwarzanie danych osobowych, a w przypadku osoby niepełnoletniej – zgody podpisanej przez rodziców lub opiekunów.

W ramach imprezy odbędzie się także przejazd min. 3-osobowych drużyn strażackich pod hasłem „Rowerem do pożaru”.

Organizatorzy zaplanowali także atrakcje, m.in.: lody, watę cukrową, kiełbaski z grilla i dmuchańce.

Więcej informacji znaleźć można na załączonym plakacie oraz poniżej.

M.S.

Materiały

Regulamin
Regulamin.pdf 0.07MB
Szczegółowy plan
Szczegółowy​_plan.pdf 0.06MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}