W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kraśniccy działkowcy nagrodzeni!

03.06.2022

3 czerwca kraśniccy działkowcy, którzy brali udział w konkursie na najładniejszą działkę, odebrali nagrody z rąk Starosty Kraśnickiego Andrzeja Rolli oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Kraśnickiego Jacka Dubiela.

Kraśniccy działkowcy nagrodzeni przez starostę!

Organizatorem konkursu na najładniejszy rodzinny ogród działkowy oraz najładniejszą działkę był Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kraśniku. W tym roku po raz pierwszy w organizację konkursu włączyła się młodzież z kraśnickich szkół ponadpodstawowych. Uczniowie odwiedzili ogrody działkowe i poznali ciekawe, ekologiczne rozwiązania uprawy roślin, kwiatów, warzyw i owoców na małym areale. Zdobytą wiedzę podsumowali w prezentacji multimedialnej, w której przedstawili także krótką historię ogrodów i wiele ciekawostek zasłyszanych od działkowiczów.

Najpiękniejszym ogrodem działkowym został Rodzinny Ogród Działkowy „Suchynia”, który otrzymał nagrodę w postaci bonu na kwotę 5 000 zł. Pozostałe ogrody otrzymały wyróżnienia i bony o wartości 1 000 zł. Nagrodzeni zostali także działkowicze, najpiękniejszą działką została wybrana „Kapicówka” Państwa Kapiców z „Suchyni”.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Zdjęcia (23)

{"register":{"columns":[]}}