W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powiatowy Konkurs Każdy Chwat Sprząta Świat pod hasłem „Wszystkie śmieci są nasze”

Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kraśniku zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie - Każdy Chwat Sprząta Świat pod hasłem „Wszystkie śmieci są nasze”.

Każdy chwat sprząta świat - plakat

Celem konkursu jest kontynuowanie i potęgowanie idei międzynarodowej kampanii „Sprzątanie świata”, kształtowanie i podnoszenie świadomości ekologicznej oraz kreowanie właściwych postaw wśród dzieci i młodzieży wobec środowiska, przeciwdziałanie zanieczyszczeniu i degradacji środowiska, podejmowanie inicjatyw i praktycznych działań na rzecz ochrony i poprawy stanu środowiska naturalnego poprzez włączanie samorządów lokalnych, rodziców, nauczycieli i uczniów do wspólnego podejmowania przedsięwzięć.

Adresatami konkursu są szkoły i placówki oświatowo – wychowawcze z terenu powiatu kraśnickiego.

Konkurs polega na wzięciu udziału w akcji „Sprzątanie świata – Polska 2022” oraz udokumentowaniu działań w formie do 10 zdjęć ukazujących liczbę uczestników i ilość zebranych odpadów (liczbę worków) i ich przesłanie w formie elektronicznej na adres: srodowisko@powiatkrasnicki.pl

16–18 września 2022 r. (nie później niż do 30.09.2022 r.) - wzięcie udziału w akcji „Sprzątanie Świata-Polska 2022”; do 4 października 2022 r. - przesyłanie zdjęć do Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kraśniku (Al. Niepodległości 20, 23-204 Kraśnik, pok. 211) na adres e-mail: srodowisko@powiatkrasnicki.pl.

Materiały

Regulamin konkursu - Każdy Chwat Sprząta Świat pod hasłem „Wszystkie śmieci są nasze”
1Regulamin​_konkursu​_Kazdy​_Chwat​_2022(2).pdf 0.10MB
Załącznik nr 1 - Karta informacyjna
2​_Załącznik​_Nr​_1​_Karta​_informacyjna-​_„KAŻDY​_CHWAT​_SPRZĄTA​_ŚWIAT”.doc 0.04MB
Oświadczenie uczestnika niepełnoletniego - do Regulaminu
3Oświadczenie​_uczestnika​_niepełnoletniegopełnol​_do​_Regulaminu.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}