W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powiatowy Konkurs Kulinarny "Malinowa kuchnia"

01.07.2022

Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Przewodniczący Rady Powiatu w Kraśniku Jacek Dubiel oraz Burmistrz Urzędowa Paweł Dąbrowski zapraszają do udziału w Powiatowym Konkursie Kulinarnym "Malinowa Kuchnia", którego organizatorem jest Wydział Promocji Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

Powiatowy Konkurs Kulinarny - MALINOWA KUCHNIA - plakat

Celem konkursu jest promocja potraw, których głównym składnikiem będą maliny, aktywizacja kół gospodyń wiejskich, agroturystyki i mieszkańców powiatu kraśnickiego. Konkurs skierowany jest do 27 uczestników, a jego rozstrzygnięcie odbędzie się 10 lipca 2022 r. (niedziela) w ramach Festiwalu Maliniaki w Gminnym Ośrodku Kultury w Urzędowie.

Szczegóły dostępne są w regulaminie. W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Wydziału Promocji Dagmarą Michotek pod numerem telefonu: 81 826 18 00 lub adresem e-mail: dmichotek@powiatkrasnicki.pl.

Materiały

REGULAMIN KONKURSU MALINOWA KUCHNIA 2022
Regulamin​_Konkursu​_Malinowa​_Kuchnia​_2022.pdf 0.50MB
KARTA ZGŁOSZENIOWA DO KONKURSU MALINOWA KUCHNIA 2022
Karta​_zgłoszeniowa​_Konkursu​_Malinowa​_Kuchnia​_2022.pdf 0.43MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}