W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powiatowe zawody drużyn OSP w Szastarce!

18.09.2022

18 września na boisku przy Zespole Szkół w Szastarce odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z powiatu kraśnickiego.

 Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP z powiatu kraśnickiego

W zawodach wzięło udział 15 drużyn, w tym 14 męskich i 1 kobieca. Zgodnie z regulaminem zawody odbyły się w dwóch konkurencjach: w sztafecie pożarniczej oraz ćwiczeniach bojowych. Komisję sędziowską stanowili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku, a sędzią głównym zawodów był mł. bryg. Piotr Michałek.


Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawia się następująco:


I miejsce OSP Trzydnik Duży z wynikiem łącznym 112,46 punktów.
II miejsce OSP Majdan Grabina z wynikiem łącznym 114,12 punktów.
III miejsce OSP Majdan-Obleszcze z wynikiem łącznym 120,24 punktów.

Serdecznie gratulujemy!

Organizatorami wydarzenia były: Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych OSP w Kraśniku, Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz Gmina Szastarka.

Zdjęcia (14)

{"register":{"columns":[]}}