W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Polsko - Ukraiński Dzień Informacyjny

Plakat koloru białego. W lewym górnym rogu pofalowana flaga Ukrainy. Po prawej informacje o Polsko- Ukraińskim dniu informacyjnym, data 17.05.2022 Plac Teatralny 1, godzina 10.00-15.00, wstęp wolny. Informacje z zakresu: lokalnego rynku pracy, ubezpieczeń społecznych, świadczeń zdrowotnych, prawa pracy w Polsce. Informacje w języku polskim i ukraińskim. Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie, Państwowa Inspekcja Pracy Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Powiat Miejski, Narodowy Fundusz Zdrowia, Lubelski Urząd Wojewódzki.

Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie zaprasza na Polsko-Ukraiński Dzień Informacyjny, który odbędzie się 17.05.2022 roku na Placu Teatralny 1 w godzinach od 10:00 do 15:00.

Będą mogli Państwo zaczerpnąć Informacje z zakresu: lokalnego rynku pracy, ubezpieczeń społecznych, świadczeń zdrowotnych, prawa pracy w Polsce. Informacje w języku polskim i ukraińskim.

Wstęp wolny.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}