W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków Komisji Konkursowej - kultura fizyczna 2024

05.12.2023

Grafika przedstawia niebieskie tło, na którym znajduje się Herb Powiatu Kraśnickiego wraz z podpisem. Herb na czerwonym tle przedstawia połowę srebrnego jelenia ze złotą koroną na szyi, pod nim znajdują się trzy zwężające się w dół srebrne wręby (białe pasy).

W związku z ogłoszeniem otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w okresie od 15 stycznia 2024 roku do 31 grudnia 2024 roku, Zarząd Powiatu w Kraśniku zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych lub podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do udziału w pracach Komisji Konkursowej.

Termin składania zgłoszeń upływa w dniu 18 grudnia 2023 roku o godzinie 15:30.

M.S.

Materiały

Ogłoszenie o naborze do udziału w pracach Komisji Konkursowej
Zaproszenie​_do​_udziału​_w​_pracach​_Komisji​_Konkursowej.pdf 0.09MB
Formularz zgłoszeniowy kandydata na członka Komisji Konkursowej
Formularz​_zgłoszeniowy​_kandydata​_na​_członka​_Komisji​_Konkursowej.doc 0.04MB
{"register":{"columns":[]}}