W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie o konsultacjach

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku informuje, że zgodnie z Uchwałą Nr 222-709/2022 z dnia 29 kwietnia 2022 roku zostaje skierowana do konsultacji zmiana w „Rocznym programie współpracy Powiatu Kraśnickiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022”.

Grafika przedstawia białą ikonę megafonu na tle złożonym z trójkątów w odcieniach koloru niebieskiego.

Konsultacje przeprowadzone zostaną w formie wyrażenia pisemnej opinii (formularz wyrażenia opinii) w terminie od 29.04.2022 r. do 13.05.2022 r. Opinie należy składać w formie elektronicznej na adres e-mail: pcpr@pcpr.krasnik.pl, pisemnej na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku, ul. Grunwaldzka 6, 23-204 Kraśnik, bądź osobiście w sekretariacie (pokój 118) Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku. Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach przedstawicieli organizacji pozarządowych działającymi na terenie powiatu kraśnickiego.

Materiały

Uchwała Zarządu Powiatu w sprawie ogłoszenia konsultacji.
Uchwala-ZP-konsultacje.pdf 0.13MB
Ogłoszenie o konsultacjach.
Ogłoszenie​_o​_konsultacjach​_29042022.pdf 0.32MB
Formularz wyrażenia opinii.
formularz-wyrazenia​_opinii.docx 0.01MB
{"register":{"columns":[]}}