W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Naboru kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Kraśnickiego w 2024 roku.

Grafika przedstawia białą ikonę megafonu na tle złożonym z trójkątów w odcieniach koloru niebieskiego.

Ogłasza się nabór  kandydatów na członków komisji konkursowej powołanej do opiniowania złożonych ofert w otwartym konkursie na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Kraśnickiego w 2024 roku. Osoby zainteresowane udziałem w pracach komisji proszone są o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego na członka komisji konkursowej, który stanowi Załącznik do niniejszego Ogłoszenia i przesłanie go w terminie do 17.11.2023 r. (o zachowaniu terminu decyduje data wpływu do Urzędu)

Materiały

Uchwała Nr: 316-1058/2023 nabór kandydatów na członkówk komisji
Uchwała​_Nr​_​_316​_1058​_2023​_nabór​_kandydatów​_na​_członkówk​_komisji​_konkursowej1.pdf 0.11MB
Załącznik Nr: 1 do uchwały Nr: 316-1058/2023
Załącznik​_nr​_1​_do​_uchwały​_Nr​_316​_1058​_​_2023.pdf 0.24MB
{"register":{"columns":[]}}