W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nabór wniosków o Nagrodę Starosty Kraśnickiego

08.01.2024

Informujemy, że do dnia 31 stycznia 2024 roku można składać wnioski o przyznanie nagród pieniężnych Starosty Kraśnickiego dla zawodników, trenerów i działaczy sportowych za osiągnięte wyniki sportowe w 2023 roku.

Grafika przedstawia niebieskie tło, na którym znajduje się Herb Powiatu Kraśnickiego wraz z podpisem. Herb na czerwonym tle przedstawia połowę srebrnego jelenia ze złotą koroną na szyi, pod nim znajdują się trzy zwężające się w dół srebrne wręby (białe pasy).

Przyznawane przez Starostę Kraśnickiego nagrody za wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym są wyrazem docenienia wysiłków zawodników, trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

Z wnioskiem może wystąpić:

  1. Stowarzyszenie lub klub sportowy, którego członkiem, trenerem lub działaczem jest kandydat do nagrody.
  2. Opiekun prawny lub rodzic niepełnoletniego kandydata.
  3. Pełnoletnia osoba fizyczna.
  4. Trener lub działacz sportowy.

Szczegółowe kryteria przyznawania nagród są określone w Regulaminie określającym szczegółowe zasady, tryb przyznawania, pozbawiania oraz rodzaje i wysokość nagród pieniężnych Starosty Kraśnickiego za osiągnięte wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej będącym załącznikiem do Uchwały Nr LIV-398/2022 Rady Powiatu w Kraśniku z dnia 30 listopada 2022 roku.

Do wniosku należy dołączyć dokumenty potwierdzające osiągnięcie wyników sportowych lub szczególnych zasług na terenie powiatu kraśnickiego, Klauzulę informacyjną oraz zgody i Wniosek o wypłatę nagrody pieniężnej Starosty Kraśnickiego za osiągnięcia w sporcie/działalność sportową za 2023 r. (wnioski i klauzula do pobrania poniżej).

Przedmiotowy wniosek, wraz z załącznikami, należy złożyć w Punkcie Informacyjnym Starostwa Powiatowego w Kraśniku (parter) lub przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Aleja Niepodległości 20, 23-204 Kraśnik.

M.S.

Materiały

Załącznik do Uchwały - Regulamin
Regulamin.pdf 0.07MB
Wniosek o przyznanie nagrody za osiągnięte wyniki sportowe
Wniosek​_o​_przyznanie​_nagrody​_za​_osiągnięte​_wyniki​_sportowe.doc 0.02MB
Wniosek o przyznanie nagrody dla trenera
Wniosek​_o​_przyznanie​_nagrody​_dla​_trenera.doc 0.02MB
Wniosek o przyznanie nagrody dla działacza sportowego
Wniosek​_o​_przyznanie​_nagrody​_dla​_działacza​_sportowego.doc 0.02MB
Klauzula informacyjna i zgody
Klauzula​_informacyjna​_i​_zgody.pdf 0.10MB
Wniosek o wypłatę nagrody
Wniosek​_o​_wypłatę​_nagrody.pdf 0.10MB
{"register":{"columns":[]}}