W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nabór wniosków do rządowego programu „Klub 2024”

27.03.2024

Do dnia 30 kwietnia 2024 roku kluby sportowe mogą składać wnioski do rządowego programu „Klub 2024”. Operatorem Krajowym Programu jest Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Warszawie, natomiast Operatorem Województwa Lubelskiego – Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lublinie.

Grafika przedstawia niebieskie tło, na którym znajduje się Herb Powiatu Kraśnickiego wraz z podpisem. Herb na czerwonym tle przedstawia połowę srebrnego jelenia ze złotą koroną na szyi, pod nim znajdują się trzy zwężające się w dół srebrne wręby (białe pasy).

Na tegoroczną edycję programu Ministerstwo Sportu i Turystyki zarezerwowało rekordową kwotę 98,5 mln zł. Nabór wniosków ruszył w dniu 25 marca bieżącego roku. Program skierowany jest wyłącznie dla dzieci i młodzieży w wieku do 18 roku życia, a jego głównym celem jest upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży poprzez prowadzenie zajęć sportowych.

Więcej informacji dotyczących Programu „Klub 2024” znaleźć można pod adresem: https://rzadowyprogramklub.pl/ oraz w poniższym załączniku.

M.S.

Materiały

Pismo Wojewódzkiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lublinie
Pismo​_Wojewódzkiego​_Zrzeszenia​_LZS​_w​_Lublinie.pdf 0.21MB
{"register":{"columns":[]}}