W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
2024-06-27 12:00
 14:30

Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Kraśnik Aleja Niepodległości 20 Pokój nr 6 (parter)
 • KIEDY

  27 czerwca 2024 (czwartek)

  godz. 12:00 - 14:30

  DODAJ DO KALENDARZA
 • GDZIE

  Starostwo Powiatowe w Kraśniku

  Kraśnik Aleja Niepodległości 20

  Pokój nr 6 (parter)

Grafika przedstawia jasne pomieszczenie, w którym przed laptopem siedzą dwie młode kobiety. W tle za nimi znajduje się biały regał, na którym ustawiono segregatory z dokumentami. Na pierwszym planie na szarym tle znajduje się kolorowa ikona: kobieta w żółtym aucie. Obok biały napis: "Mobilne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich", a pod nim niebiesko-białe logo Funduszy Europejskich na żółtym tle.

Masz pomysł na swój pierwszy biznes, ale nie wiesz skąd uzyskać dofinansowanie?

Jesteś przedsiębiorcą/osobą pracującą bądź osobą bezrobotną i chcesz się dowiedzieć gdzie można uzyskać wsparcie na szkolenia/podniesienie kwalifikacji korzystając z dofinansowania z Unii Europejskiej?

Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób i skąd pozyskać środki na inwestycje dla swojej firmy?

Serdecznie zapraszamy!

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, działająca na terenie województwa lubelskiego, od czerwca 2011 roku. realizuje przedsięwzięcie, którego celem jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia różnych inicjatyw z funduszy Unii Europejskiej. W ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych konsultanci odwiedzają poszczególne miasta i gminy województwa.

{"register":{"columns":[]}}