W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mistrzynie z Brazylii z wizytą w starostwie!

10.11.2022

Spotkanie z przedstawicielami klubu CHIDORI z Kraśnika

W czwartek Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Wicestarosta Kraśnicki Paweł Kudrel oraz Przewodniczący Rady Powiatu Kraśnickiego Jacek Dubiel spotkali się z przedstawicielami klubu Karate Chidori z Kraśnika: trenerem Markiem Burym, oraz zawodniczkami: Pauliną Tułka i Natalią Najs.

Zawodniczki klubu reprezentowały Polskę podczas mistrzostw świata w Brazylii. Natalia wywalczyła aż 5 medali, była najlepsza indywidualnie w kumite oraz fukugo. Srebro wywalczyła natomiast w kata. Kolejne medale dołożyła w rywalizacji drużynowej – była najlepsza w kata, a srebro zdobyła w kumite. Natalia Najs, wygrała kata i była druga w fukugo i enbu.

Trenerowi oraz zawodniczkom serdecznie gratulujemy!
 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}