W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach

21.03.2024

W dniu 23 marca 2024 roku (sobota) na małej hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku przy ulicy Słowackiego 7 odbędą się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego dzieci i młodzików w zapasach – styl wolny.

Na plakacie od góry znajduje się następująca treść: Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Dzieci i Młodzików w zapasach - styl wolny pod honorowym patronatem Pawła Kudrela Starosty Kraśnickiego. Kraśnik, 23 marca 2024. Program zawodów: 11.00 - walki eliminacyjne, 13.00 - uroczyste otwarcie zawodów, mała hala sportowa przy ZS3 ul. Słowackiego 7, 23.03.2024 Kraśnik. Wstęp wolny. W lewym dolnym rogu plakatu znajduje się zdjęcie dwóch walczących zawodników. Po jego prawej stronie w słupku umieszczone zostały loga organizatorów i sponsorów imprezy

W imprezie udział wezmą zawodnicy z klubów z terenu województwa lubelskiego oraz z klubu zapaśniczego z Koszyc (Słowacja). Patronat nad zawodami objął Starosta Kraśnicki Paweł Kudrel. Organizatorem zawodów jest Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Suples” w Kraśniku.

Program zawodów:
11.00 – walki eliminacyjne
13.00 – uroczyste otwarcie zawodów i walki finałowe.

Wstęp wolny.
Zapraszamy!

M.S.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}