W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach kobiet

29.05.2024

W dniu 25 maja 2024 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Stróży odbyły się Mistrzostwa Województwa w zapasach kobiet organizowane przez Ludowy Uczniowski Klub Sportowy w Stróży (LUKS Stróża).

Zawodniczki Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego w Stróży wraz z trenerami. W tylnym szeregu pierwszy z prawej stoi Starosta Kraśnicki Zbigniew Dżugaj. Obok niego stoi Wójt Gminy Kraśnik Artur Domański

W zawodach wystartowało około 60 zawodniczek z klubów zapaśniczych województwa lubelskiego, w tym z terenu naszego powiatu.

W uroczystym otwarciu turnieju uczestniczyli: Starosta Kraśnicki Zbigniew Dżugaj, Wójt Gminy Kraśnik Artur Domański i Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Stróży Małgorzata Urbańczyk.                                                                                                                                                        

Nasze reprezentantki zanotowały bardzo dobre występy indywidualne, które przełożyły się na zwycięstwo klubu LUKS Stróża w klasyfikacji drużynowej. Na drugim stopniu podium uplasował się Cement Gryf Chełm, zaś miejsce trzecie wywalczył Sokół Lublin.

Zawodniczki otrzymały medale, dyplomy i upominki.

Zawody były współfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

M.S.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}