W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zakończenie roku szkolnego

24.06.2022

List Starosty Kraśnickiego z okazji zakończenia roku szkolnego

Nadszedł dzień, w którym rok szkolny 2021/2022 przechodzi do przeszłości.

Drodzy uczniowie. Za kilka chwil z rąk wychowawców odbierzecie świadectwa, na które pracowaliście przez ostatnie 10 miesięcy. Zawarte w nich oceny, odzwierciedlają to, z jakim zaangażowaniem podchodziliście do nauki i wypełniania obowiązków szkolnych. To dobry moment na to, byście sami ocenili rezultaty swojej pracy – bądźcie dumni z sukcesów i wyciągajcie wnioski z porażek, tak by następny rok szkolny był jeszcze lepszy.

Przed Wami najpiękniejszy i chyba najbardziej wyczekiwany czas w roku– wakacje! Wykorzystajcie te dwa miesiące jak najlepiej. Odpocznijcie od trudów nauki i nabierzcie sił do podejmowania kolejnych edukacyjnych wyzwań. Pamiętajcie także o bezpieczeństwie swoim i innych. Postępujcie rozsądnie
i odpowiedzialnie, podejmując mądre decyzje i unikajcie niepotrzebnego ryzyka.

W stronę Nauczycieli i Wychowawców kieruję podziękowania, za to, że przekazując młodemu pokoleniu zasób wiedzy oraz umiejętności, wzbogacacie w nich nieprzemijające wartości dobra i piękna.

Dziękuję również Wam - Rodzice i Opiekunowie za to, że podejmujecie trud współpracy ze szkołą dla dobra Waszych dzieci.

Życzę całej społeczności szkolnej pięknego, letniego wypoczynku,
a przede wszystkim, abyście mogli spotkać się we wrześniu pełni sił i zapału do dalszej pracy.

Z poważaniem

Starosta Kraśnicki

Andrzej Rolla

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}