W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

List Starosty Kraśnickiego na zakończenie roku szkolnego

21.06.2024

List Starosty Kraśnickiego na zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Dobiega końca rok szkolny 2023/2024. Uczniowie, nauczyciele i wychowawcy, dyrektorzy szkół i rodzice po raz kolejny kończą roczny trud kształtowania charakterów, wzbogacania wiedzy oraz rozwijania umiejętności, a pracownicy oświaty tworzenia właściwych warunków do nauki i pracy.

Drodzy Uczniowie, gratuluję wspaniałych sukcesów i osiągnięć. Dziękuję Wam za to, że nie wahacie się postawić na naukę i rozumiecie, iż wasza przyszłość zależy od wykorzystania szansy, którą stawia przed Wami Szkoła. Życzę, aby dwa miesiące letniego wypoczynku były ciekawe i inspirujące, ale przede wszystkim – bezpieczne, przeżyte z rozwagą i wyobraźnią.

Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom oświaty składam wyrazy uznania za trud oraz wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie naszej młodzieży. Dziękuję za czas efektywnej i rzetelnej realizacji zadań, za zaangażowanie w podejmowaniu cennych inicjatyw i twórcze działanie w różnorodnych obszarach edukacji. Niech okres letniego urlopu będzie dla Państwa czasem radosnego odpoczynku, okazją do ciekawych spotkań na wakacyjnych szlakach i sposobem na zregenerowanie sił przed nowym rokiem szkolnym.

Całej społeczności szkolnej życzę dużo słońca, udanego wypoczynku oraz wspaniałych wakacyjnych wrażeń.

Z wyrazami szacunku

Zbigniew Dżugaj

Starosta Kraśnicki

 

Kraśnik, dnia 21 czerwca 2024 r.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}