W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

List Starosty Kraśnickiego do maturzystów

26.04.2024

List Starosty Kraśnickiego do maturzystów

Droga Młodzieży, nauka w szkole ponadpodstawowej dobiegła końca. Macie za sobą wiele miesięcy wytężonej pracy, której owoce widzicie na swoich świadectwach. Gratuluję wspaniałych sukcesów i osiągnięć. Cieszę się, że rozumiecie, jak wiele zależy od wykorzystania szansy, którą postawiła przed wami szkoła. Jesteście kapitałem społecznym naszego kraju, a Wasze sukcesy przynoszą zaszczyt i sławę Powiatowi Kraśnickiemu.

Ufam, że będziecie się dalej uczyć i rozwijać. Mam nadzieję, że z tej próby wyjdziecie zwycięsko, dobrze zdacie maturę, dostaniecie się na wymarzone studia i będziecie wykonywać wymarzone zawody. Niech młodzieńczy uśmiech, zapał i optymizm towarzyszą Wam zawsze. Niech życie przynosi Wam same dobre chwile, a marzenia stają się rzeczywistością.

W tym szczególnym dniu Gronu Pedagogicznemu i Rodzicom pragnę wyrazić wdzięczność oraz szacunek i uznanie za trud i poświęcenie dla edukacji młodego pokolenia.

Drodzy Uczniowie, pragnę życzyć Wam jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym oraz byście swoją wiedzę urzeczywistniali w kolejnych etapach nauki
i w dalszym życiu.

 

Z wyrazami szacunku

Starosta Kraśnicki

Paweł Kudrel

 

Kraśnik, dnia 26 kwietnia 2024 r.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}