W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Lena Więckowska najlepszą singielką w województwie

17.05.2024

W dniu 11 maja 2024 w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Wojewódzki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving w kategorii „single” dziewcząt, w którym wystąpiły dwie zawodniczki Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Skałka” Annopol.

Trzy zawodniczki stoją na podium. Na szyjach mają zawieszone medale, a w rękach trzymają trzymają puchary i dyplomy. Z prawej strony przy podium stoi jeszcze jedna zawodniczka.

Do finału zakwalifikowało się 16 najlepszych zawodniczek z całego województwa, wyłonionych w rozgrywkach rejonowych. W gronie najlepszych znalazły się zawodniczki „Skałki” Annopol: Hanna Plewa i Lena Więckowska. Po zaciętej rywalizacji 10 miejsce wywalczyła Hania Plewa, natomiast Lena Więckowska została Mistrzynią Województwa Lubelskiego w minisiatkówce dziewcząt w kategorii „single”.

Lena tym samym uzyskała awans do finałów Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving, które odbędą się w dniach 28-30 czerwca 2024 roku w Katowicach.


Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving to projekt edukacyjno-sportowy dedykowany najmłodszym – dzieciom w wieku do 13 roku życia.

M.S.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}