W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Laptop dla ucznia

03.11.2023

Siedmiu uczniów ze Szkoły Podstawowej Specjalnej w Kraśniku otrzymało bezpłatnie, na własność, laptopy w ramach programu Ministerstwa Cyfryzacji „Laptop dla ucznia”. W przekazaniu uczestniczył Wicestarosta Kraśnicki Andrzej Misztal.

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy IV Szkoły Podstawowej Specjalnej z otrzymanymi laptopami wraz z ich rodzicami i opiekunami.

Jest to rządowa inicjatywa, której celem jest wsparcie dzieci i młodzieży w rozwoju kompetencji cyfrowych. Uczniowie wykorzystają sprzęt do nauki, rozwoju talentów i zainteresowań. Otrzymany
w ramach programu laptop będzie służył im w kolejnych etapach edukacji. Dzięki temu uczniowie zyskają równy i łatwiejszy dostęp do zasobów internetowych, e-booków, kursów i innych materiałów, które poszerzą ich wiedzę i umiejętności.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}