W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncert śpiewaczki operowej Moniki Sagan

27.12.2022

W Ośrodku Kultury w Urzędowie wystąpiła Monika Sagan, która wykonała w piękny sposób unikalne, ale również znane utwory związane z minionymi świętami Bożego Narodzenia.

Koncert śpiewaczki operowej Moniki Sagan

Śpiew operowy to symbol kultury na najwyższym poziomie. Wymaga, aby artysta poruszył swoim głosem publiczność, jak skrzypek potrafi zagrać słuchaczowi. Opera w historii kultury zyskała najwięcej podczas włoskich teatrów drugiej połowy XIX w. czyniąc z artystów gwiazdy spektaklu.

- Dziękuję za niezapomniane doznania artystyczne i zapraszam ponownie do powiatu kraśnickiego! - komentuje starosta Andrzej Rolla, który uczestniczył w koncercie wspólnie z burmistrzem Pawłem Dąbrowskim.

Partnerem wydarzenia był powiat kraśnicki.

Materiały

Koncert Moniki Sagan - fotogaleria
{"register":{"columns":[]}}