W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kolarze będą promować Powiat Kraśnicki

Starosta Kraśnicki Paweł Kudrel wspólnie z Wicestarosta Kraśnickim Andrzejem Misztalem podpisali umowę pomiędzy powiatem kraśnickim a Kolarskim Klubem Sportowym Lubelskie Perła Polski Cycling Team. Umowa zakłada promocję powiatu kraśnickiego w kraju i za granicą.

Pamiątkowe zdjęcie z podpisania umowy uwieczniające moment przekazania podpisanych dokumentów. W tle znajdują się godło oraz herby województwa lubelskiego, powiatu kraśnickiego i gmin z jego terenu.

Prezes klubu Andrzej Boras wyraził swoją wdzięczność za ciągłe wsparcie ze strony powiatu. Z kolei Starosta Kraśnicki Paweł Kudrel podkreślił, że inwestowanie w sport to inwestowanie w zdrowie i przyszłość młodych ludzi.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia mediów społecznościowych Kolarskiego Klubu Sportowego, który regularnie zamieszcza najnowsze wydarzenia oraz inicjatywy podejmowane w ramach tej współpracy.

 

Materiały

Profil facebook KKS "Lubelskie Perła Polski Cycling Team"
{"register":{"columns":[]}}