W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

04.09.2023

W dniu 4 września 2023 roku oficjalnie rozpoczął się rok szkolny 2023/2024. W szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez powiat kraśnicki odbyły się uroczyste apele, w których uczestniczyli: Starosta Kraśnicki Paweł Kudrel, Wicestarosta Kraśnicki Andrzej Misztal, Członek Zarządu Powiatu Marek Kołtun, Przewodniczący Rady Powiatu w Kraśniku Jacek Dubiel, Sekretarz Powiatu Kraśnickiego Łukasz Skokowski oraz Kierownik Wydziału Edukacji i Sportu Agnieszka Drozd.

Na zdjęciu znajdują się przedstawiciele władz samorządowych wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku oraz cała społeczność Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku.

W tym roku szkolnym do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych przyjęto 850 uczniów oraz 130 słuchaczy, a łączna liczba uczniów i słuchaczy w szkołach powiatowych wynosi 3548. Cieszymy się, że tak liczne grono absolwentów szkół podstawowych wybrało dalszą edukację w naszych szkołach. Życzymy powodzenia i wielu edukacyjnych sukcesów.

 

Poniżej List Pana Starosty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024.

Materiały

list Starosty Kraśnickiego na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
list​_Starosty​_Kraśnickiego​_na​_rozpoczęcie​_roku​_szkolnego​_2023.pdf 0.06MB
Fotorelacja z wydarzenia na profilu facebook Powiatu Kraśnickiego

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}