W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

III Noworoczne Kolędowanie: Wspólna Radość i Dźwięki Tradycji

13.01.2024

Dnia 13 stycznia 2024 roku w Środowiskowym Centrum Wsparcia w Kraśniku, miłośnicy kultury i tradycji spotkali się na III Noworocznym Kolędowaniu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Senior na Czasie pod przewodnictwem Pani Teresy Myszak. To wyjątkowe wydarzenie, gromadzące różne środowiska lokalne, było hołdem dla polskich kolęd oraz okazją do budowania wspólnoty.

Na zdjęciu członkowie zespołu "Senior na czasie" podczas występu.

Uczestnikami tego niezapomnianego spotkania byli między innymi: Stowarzyszenie "Senior na Czasie", podopieczni i pracownicy Domów Pomocy Społecznej w Popkowicach, Gościeradowie oraz w Kraśniku, Klub Seniora z Gościeradowa, a także Zespół „Och Baby” oraz Kapela Czerwona Róża z Szastarki.

Cieszymy się, że Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku włączyły się jako współorganizatorzy, wspierając ideę integracji społeczności lokalnej.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w III Noworocznym Kolędowaniu w Kraśniku, tworząc razem niezapomniane chwile radości i wspólnej muzyki.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}