W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

I Urzędowsko-Wilkołaski Rajd Rowerowy za nami!

25.09.2022

Ponad 400 uczestników, rodzinna atmosfera i całkiem przyzwoita pogoda to wszystko złożyło się na wielki sukces!

I Urzędowsko-Wilkołaski Rajd Rowerowy

Organizatorzy przygotowali dla uczestników okolicznościowe koszulki, dyplomy i medale, a także 6 nowych rowerów i 200 gadżetów rowerowych, które zostały wylosowane przez uczestników wydarzenia. Na wszystkich czekał ciepły poczęstunek, atrakcje dla dzieci, lokalna kuchnia i koła gospodyń wiejskich oraz niezawodnie... Wojsko Polskie i służby mundurowe: funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarny w Kraśniku, Inspekcja Transportu Drogowego, Straż Ochrony Kolei, a także przedstawiciele Państwowego Gospodarstwa Wodnego — Wody Polskie i Wojskowego Centrum Rekrutacji w Lublinie.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Wschód Lubelskich Serc we współpracy z Gminą Urzędów i Ośrodkiem Kultury w Urzędowie oraz Gminą Wilkołaz i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wilkołazie.

Partnerem wydarzenia był powiat kraśnicki i województwo lubelskie.

Materiały

I Urzędowsko-Wilkołaski Rajd Rowerowy - galeria
{"register":{"columns":[]}}