W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Festiwal Maliniaki

Festiwal Maliniaki
2022-07-10 15:00
 23:00

Stadion sportowy "Orła Urzędów" w Mikuszewskim, Mikuszewskie 
 • KIEDY

  10 lipca 2022 (niedziela)

  godz. 15:00 - 23:00

  DODAJ DO KALENDARZA
 • GDZIE

  Stadion sportowy "Orła Urzędów" w Mikuszewskim

  Mikuszewskie

Festiwal Maliniaki 2022

Festiwal Maliniaki to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń w kulturalnym kalendarzu powiatu kraśnickiego. Na festiwalowej scenie gościło wiele gwiazd polskiej estrady, przy których muzyce chętnie bawili się mieszkańcy powiatu.

Tegoroczna edycja festiwalu będzie wielkim malinowym świętem, na którym nie zabraknie wielu pozytywnych emocji, niezapomnianych wrażeń i ciekawych atrakcji.

Festiwal rozpoczniemy o godzinie 16.30 oficjalną częścią, podczas której Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla wręczy medale i wyróżnienia dla zasłużonych rolników oraz plantatorów z powiatu kraśnickiego. Wręczone zostaną także nagrody i wyróżnienia dla laureatów konkursów na najpiękniejsze stoisko promocyjne, bezpieczne i nowoczesne gospodarstwo rolne oraz konkursu kulinarnego na potrawę z wykorzystaniem malin.

O godzinie 17.30 na festiwalowej scenie zaprezentują się lokalni wokaliści i zespoły z powiatu kraśnickiego. Gwiazdą wieczoru, która wystąpi o godzinie 20.30, będzie zespół VIDEO. Po koncercie rozpocznie się „Dyskoteka pod gwiazdami”, którą rozkręci zespół SK-1.

- Zapraszam wszystkich mieszkańców powiatu kraśnickiego i sąsiadujących z nami powiatów do wspólnego świętowania podczas tegorocznego Festiwalu Maliniaki! Do zobaczenia w niedzielę! - Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla.

Szczegółowe informacje, karty zgłoszeniowe i regulaminy konkursów dostępne są pod artykułem.

 

Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Wicestarosta Kraśnicki Paweł Kudrel, Przewodniczący Rady Powiatu Kraśnickiego Jacek Dubiel oraz Burmistrz Urzędowa Paweł Dąbrowski zapraszają na Festiwal Maliniaki 2022.

{"register":{"columns":[]}}