W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Europejski Dzień bez Samochodu 2022

16- 22 września 2022 r. po raz kolejny odbędzie się Europejski Tydzień Mobilności.

Dzień bez samochodu "Przesiadaj się i jedź!" - plakat
W ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności Starostwo Powiatowe w Kraśniku, jak co roku planuje włączyć się w kampanię poprzez przeprowadzenie szeregu inicjatyw promujących ekologiczne formy przemieszczania się oraz zdrowego stylu życia, w tym:
 
- 22 września 2022 r. w ramach "Dnia bez Samochodu", Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla oraz POLREGIO S. A. z siedzibą w Warszawie Lubelski Zakład w Lublinie pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego zapraszają do udziału w kampanii „Przesiadaj się i jedź!” w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności.
W tym dniu mieszkańcy powiatu kraśnickiego, którzy włączą się do kampanii i zostawią swoje auto w garażu lub na parkingu, będą mogli skorzystać z bezpłatnego przejazdu pociągami POLREGIO na odcinku: Rzeczyca - Lublin Główny po okazaniu dowodu rejestracyjnego pojazdu.
 
Zapraszamy do udziału!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}