W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Niepodległości w kraśnickich szkołach ponadpodstawowych!

10.11.2022

10 listopada starosta Andrzej Rolla uczestniczył w szkolnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Zespołach Szkół nr 1 i 2 w Kraśniku, które zorganizowali dyrektorzy placówek.

Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla wziął udział w szkolnych obchodach Święta Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości to szczególny dzień w kalendarzu polskich rocznic historycznych. Pamięcią sięgamy do wydarzeń z 1918 roku, kiedy po 123 latach niewoli Polska wróciła na mapę Europy. Ze czcią wspominamy pokolenia Polaków, którzy w najróżniejszy sposób – często w odległych zakątkach świata – walczyli o wolność i niepodległość naszej Ojczyzny. Myślimy o tych, którzy w najcięższych czasach zaborów zawsze zachowywali Polskę w swoim sercu i wytrwale dążyli do ocalenia naszej kultury oraz narodowej tradycji.

Materiały

Dzień Niepodległości w Zespole Szkół nr 2 w Kraśniku - fotogaleria
Dzień Niepodległości w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku - fotogaleria
{"register":{"columns":[]}}