W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Działacza Kultury

29.05.2024

"Ludzie kultury stoją na straży najbardziej autentycznego dziedzictwa ludzkości i tworzą przyszłość narodów. W ich rękach znajduje się cywilizacja." - Jan Paweł II

Grafika przedstawia złożone z kolorowych ludowych motywów serce, w środku którego znajduje się herb powiatu kraśnickiego. Po lewej stronie znajduje się biały symbol Pracowników i Animatorów Kultury Powiatu Kraśnickiego. Po prawej stronie białe logo Jubileuszu dwudziestopięciolecia Powiatu Kraśnickiego. Tło z ludowym wzorem w niebieskich odcieniach.

Dziękujemy za codzienny trud i starania jakie wkładacie Państwo w realizowanie artystycznych inicjatyw kształtujących naszą wrażliwość oraz kulturalny wizerunek naszego powiatu. To Wy sprawiacie, że ludzie zaczynają doceniać wartości kultury, pragną poznawać swoje dziedzictwo, odkrywać uroki przeszłości, lepiej rozumieć siebie, przeżyć coś istotnego, ważnego, twórczego.

Korzystając z okazji jaką przynosi dzisiejszy dzień każdemu, kto ma swój udział w tworzeniu kultury w Powiecie Kraśnickim życzymy wspaniałych pomysłów na działania z zakresu edukacji kulturalnej, wiernej widowni, coraz bogatszych zbiorów, warunków do realizacji nowych projektów zaspokajających zarówno Państwa ambicje zawodowe jak i potrzeby mieszkańców naszego powiatu, dynamicznego rozwoju wszystkich miejsc, gdzie podejmowane są działania twórcze i wielu spotkań z zaangażowanymi odbiorcami.

Radości z pracy!!!

{"register":{"columns":[]}}