W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dni Kultury Zdrowotnej w Urzędowie

21.11.2022

W Urzędowie zorganizowano Dni Kultury Zdrowotnej, których partnerem był powiat kraśnicki. W wydarzeniu wziął udział starosta Andrzej Rolla.

Dni Kultury Zdrowotnej w Urzędowie
Wykłady profilaktyczne o tematyce zdrowotnej, warsztaty kulinarne, wykłady z udziałem medyków i punkt konsultacyjny, na którym można było sprawdzić ciśnienie tętnicze krwi i poziom cukru to punkty programu, które organizatorzy przygotowali dla mieszkańców.
 
Dni Kultury Zdrowotnej rozpoczął dyżur profilaktyczny Stowarzyszenia Trzeźwościowego „Płomyk” oraz koncert Lady Fama Show, który skierowany był do najmłodszych. Kolejne dni poświęcone były profilaktyce jesienno-zimowej, aktywności fizycznej, a także zdrowej kuchni.
 
Dziękuję za zorganizowanie wydarzenia, które szczególnie w okresie jesieni i zimy, a także po okresie pandemii jest ważnym tematem w debacie społecznej - komentuje starosta Andrzej Rolla.
 
foto. L. Dudziński

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}