W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bicykliada 2022

12.06.2022

„Bicykliada” to impreza rowerowa, która łączy promocję powiatu kraśnickiego z promocją aktywnego, zdrowego stylu życia. Od początku nasz powiat jest partnerem wydarzenia i udziela organizatorom wsparcia materialnego.

Bicykliada 2022

W niedzielę na starcie rajdu Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla oraz Wicestarosta Kraśnicki Paweł Kudrel spotkali się z mieszkańcami powiatu, którzy postanowili spędzić niedzielne popołudnie, jadąc rowerami przez powiatowe krajobrazy. Na mecie rajdu czekało wiele atrakcji dla dzieci, grill z kuchnią polową, a także wystawa zabytkowych samochodów. Zainteresowaniem cieszyła się bicykliadowa loteria, w której do wygrania było 5 rowerów.

- Cieszę się, że w naszym powiecie nie brakuje wydarzeń promujących rower jako formę aktywnego wypoczynku. Niebawem przedstawimy Państwu ciekawą propozycję inwestycyjną, którą będziemy realizować w ramach Stowarzyszenia Samorządów Euroregionu Roztocze, a która będzie dotyczyła ścieżek rowerowych. Wszystkich sympatyków kolarskich wrażeń zapraszam także na start III etapu 79. Tour de Pologne, który 1 sierpnia zawita do powiatu kraśnickiego - komentuje starosta Andrzej Rolla.

foto. G. Jankowski

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}