W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Agnieszka Bryczek z brązowym medalem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

08.05.2024

W dniach 26-30 kwietnia 2024 roku w Miliczu odbywała się XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zapasach juniorów młodszych i kadetów. W zawodach wystartowała także pięcioosobowa reprezentacja Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Suples” w Kraśniku.

Trzyosobowa żeńska reprezentacja Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Suples" w Kraśniku. Od prawej strony stoją: trener Damian Jakóbczyk, Agnieszka Bryczek z dyplomem w ręku i brązowym medalem na szyi, Julia Partyka z dyplom w rękach i Oliwia Torba

Najlepiej z grona naszych zawodniczek wypadła Agnieszka Bryczek, która w kategorii wagowej 73 kilogramy (kg) zdobyła brązowy medal. W tej samej kategorii na miejscu 5 uplasowała się jej klubowa koleżanka Julia Partyka. Miejsce 7 w kategorii wagowej 49 kg wywalczyła Oliwia Torba.

W zawodach wystartowało także dwóch zapaśników „Suplesu”. Najlepiej wypadł Ksawier Chromik, który w kategorii wagowej 55 kg zajął 7 miejsce. Patryk Całka znalazł się na 9-10 miejscu w kategorii wagowej 110 kg.

Warto podkreślić, że trzy uczestniczki olimpiady oraz Ksawier Chromik są uczniami Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku.

M.S.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}