Powrót

Agnieszka Bryczek brązową medalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

04.05.2023

W dniach 28 – 30 kwietnia br. w Stargardzie (województwo zachodniopomorskie) odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach kobiet (Mistrzostwa Polski juniorek młodszych). W zawodach udział wzięło 120 najlepszych zawodniczek z 53 klubów z całej Polski.

Pięć zawodniczek Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Suples" w Kraśniku wraz z trenerem Damianem Jakóbczykiem (pierwszy od lewej)

LUKS „Suples” Kraśnik oraz Szkołę Mistrzostwa Sportowego przy Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku reprezentowało 5 zawodniczek. Najlepiej spisała się Agnieszka Bryczek, która wywalczyła brąz w kategorii wagowej 73 kg. Blisko podium, bo na miejscach piątych, uplasowały się: Anna Flis (kat. 61 kg) i Julia Partyka (kat. 73 kg). Dalsze lokaty zajęły: Oliwia Torba (13 miejsce w kat. 53 kg) i Anna Bryczek (16 miejsce w kat. 61 kg). Klub uplasował się ostatecznie na 7 miejscu.