W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

9 maja w Kraśniku świętowaliśmy Dzień Bibliotekarza.

10.05.2024

W ogrodzie Biblioteki Nowy Horyzont w Kraśniku został zorganizowany Piknik z Biblioteką i Funduszami połączony z Dniem Bibliotekarza. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście, a wśród nich pracownicy bibliotek z terenu Powiatu Kraśnickiego.

Pozujący do zdjęcia Organizatorzy i wyróżnieni Bibliotekarze stojący na scenie, którzy trzymają różę i dyplom z życzeniami.

Starostę Kraśnickiego Zbigniewa Dżugaja reprezentowali Przewodniczący Rady Powiatu w Kraśniku Jacek Dubiel i Sekretarz Powiatu Łukasz Skokowski, którzy złożyli serdeczne życzenia, wręczyli kwiaty oraz podziękowania.

Wspólne świętowanie umiliły występy artystyczne w wykonaniu Kapeli Kalina - Folk z Polichny, Zespołu Wokalnego "Jubilat", Chóru Klubu Senior+ oraz Klaudii Siennickiej.

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek składamy serdeczne życzenia radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, a także życzliwości i sympatii czytelników. Niech ta piękna pasja i praca będą zawsze doceniane szczerym uśmiechem i dobrym słowem.

{"register":{"columns":[]}}