W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

43. Mały Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe

21.05.2024

Tegoroczny etap powiatowy konkursu odbył się 21 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Dzierzkowicach. Po przesłuchaniu ponad 60 prezentacji recytatorów z terenu powiatu jury postanowiło nagrodzić po jednej osobie z czterech kategorii.

Na zdjęciu znajduje się grupa dzieci prezentująca dyplomy. Z tyłu za nimi na tle ścianki Gminnego Ośrodka Kultury stoją członkowie jury i organizatorzy. Po lewej stronie stoi rollup Powiatu Kraśnickiego

W finale konkursu Powiat Kraśnickie będą reprezentowali:

W kategorii klas I – II: Joanna Malinowska ze Szkoły Podstawowej w Wyżnicy
W kategorii klas III – IV: Natalia Witek z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie
W kategorii klas V - VI: Juliusz Szczęsny-Domarecki z Publicznej Szkoły podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Zakrzówku
W kategorii klas VII – VIII: Nina Korniakiewicz ze Szkoły Podstawowej im. Leona Hempla w Skorczycach.

Dyplomy oraz nagrody za udział w konkursie wręczyli: Łukasz Bielak - reprezentujący Starostę Kraśnickiego Zbigniewa Dżugaja oraz Marcin Gąsiorowski - Wójt Gminy Dzierzkowice.

Nominowana czwórka będzie reprezentowała nasz powiat w etapie wojewódzkim 43. Małego Konkursu Recytatorskiego w dniach 5, 6, 7 czerwca w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Laureatom gratulujemy nominacji do Turnieju Wojewódzkiego i trzymamy kciuki!

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}