W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

39. Noworoczny Bal Kobiet w Urzędowie

27.01.2024

27 stycznia br., Starostwo Powiatowe w Kraśniku we współpracy z Ośrodkiem Kultury w Urzędowie oraz Stowarzyszeniem Gminnej Rady Kobiet w Urzędowie, zorganizowało już 39. edycję Noworocznego Balu Kobiet.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, na co wskazuje pełna sala uczestników. Blisko 200 Pań przeżyło czas pełen radości i zabawy. Kolejny już Noworoczny Bal Kobiet poprowadził wodzirej Rafał Ratuski, który wraz z zespołem Nexus Cover Band stworzył tej nocy wyjątkową atmosferę.

Do wspólnej zabawy zaproszeni zostali przedstawiciele powiatu - Starosta Kraśnicki Paweł Kudrel oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Kraśniku Jacek Dubiel. Wśród gości znalazła się również delegacja z miasta partnerskiego Gminy Urzędów Nadudvar na Węgrzech, na czele z Panią burmistrz Eriką Maczik, co nadało wydarzeniu międzynarodowego wymiaru.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezapomniane chwile i wspaniałą atmosferę. Zapraszamy do śledzenia naszych działań i udziału w przyszłorocznej, jubileuszowej 40. edycji Noworocznego Balu Kobiet!

DM

{"register":{"columns":[]}}