W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

2. Otwarty Turniej Tenisa Stołowego „Mamy Niepodległą"

23.10.2023

W dniu 4 listopada br. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Liśniku Dużym zostanie rozegrany 2. Otwarty Turniej Tenisa Stołowego „Mamy Niepodległą".

Plakat zawodów z umieszczoną w środkowej części po prawej stronie grafiką stołu do tenisa stołowego wraz z rakietką i piłeczką. Od góry zawiera następującą treść: 2. Otwarty Turniej Tenisa Stołowego "Mamy Niepodległą", 4 listopada 2023 r. (sobota) godz. 9.00, sala gimnastyczna Publicznej Szkoły Podstawowej w Liśniku Dużym, Liśnik Duży 161, Program: 8.00-9.00 - weryfikacja uczestników, 9.20 - uczczenie 105 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, 9.30 - uroczyste otwarcie turnieju, 9.45-15.30 rozegranie turnieju w I kategorii - skrzatów i skrzatek, II kategorii -żaków i żaczek, III kategorii - młodzików i młodziczek, IV kategorii - kadetów i kadetek, 15.30 - ogłoszenie wyników oraz wręczenie pucharów, dyplomów i nagród rzeczowych, 16.00 - uroczyste zakończenie turnieju, Zgłoszenia do 02.11.2023 r. do godz. 20.00 do osiągnięcia limitu 100 startujących za pośrednictwem poczty elektronicznej: uks_panda@wp.pl. W dolnej części plakatu znajdują się loga organizatorów i partnerów.

Uroczyste otwarcie zawodów odbędzie się o godz. 9.30. W zawodach nie obowiązują licencje sportowe. Turniej zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców:
- kadet - urodzeni w latach 2009-2010,
- młodzik - urodzeni w latach 2011-2012,
- żak - urodzeni w latach 2013-2014,
- skrzat - urodzeni w 2015 roku i młodsi.

Zgłoszenia przyjmowane są do 2 listopada do godz. 20.00 do osiągnięcia limitu 100 startujących za pośrednictwem poczty elektronicznej: uks_panda@wp.pl.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki Pana Kamila Bortniczuka, Marszałka Województwa Lubelskiego Pana Jarosława Stawiarskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty Panią Teresę Misiuk oraz Wójta Gminy Gościeradów Pana Mariusza Szczepanika.

Zadanie realizowane jest dzięki finansowemu wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki, Województwa Lubelskiego, Kuratorium Oświaty w Lublinie, a jego podstawowym celem jest popularyzacja aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, promocja Gminy Gościeradów, powiatu kraśnickiego i województwa lubelskiego.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do uczestnictwa w zawodach.

Poniżej plakat, regulamin i karta zgłoszeniowa.

M.S.

 

Materiały

Regulamin
Regulamin​_2​_Otwartego​_Turnieju​_Tenisa​_Stołowego​_Mamy​_Niepodległą​_.pdf 0.69MB
Karta zgłoszeniowa
Karta​_zgłoszeniowa.doc 0.02MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}