W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Stałe Komisje V kadencji Rady Gminy Olszanka na lata 2006-2010

Komisje  Rady  Gminy  Olszanka V Kadencji

Komisja Rewizyjna

  • Michał Nesterowicz - Przewodniczący - do dnia 03.03.2010 (rezygnacja z mandatu)       
  • Jan Warowy - Członek              
  •  Danuta Kuziemska - Członek - Przewodnicząca od dnia 29 marca 2010r.         
  •  Jacenty Oliwa - Członek     
  • Witold Lipka - Członek    
  •  Dorota Skotnicka - Członek - od dnia 29 marca 2010r.          

Komisja Finansów, Budżetu i Planu

  •  Jan Warowy - Przewodniczący   
  • Michał Nesterowicz - Członek - do dnia 03 marca 2010r.       
  • Wiesław Marszałek - Członek              
  • Władysław Pająk - Członek - do dnia 30 czerwiec 2009r.           
  • Wanda Galant - Członek  
  • Jerzy Tokarczyk - Członek - od dnia 29 grudnia 2009r.  
  • Danuta Kuziemska - Członek  - od dnia 29 marca 2010r.       

Komisja Rozwoju Gospodarczego Wsi

  • Władysław Pająk - Przewodniczący - do dnia 30 czerwca 2009r.
  • Eugeniusz Rosiński - Członek            
  • Jerzy Tokarczyk - Członek - Przewodniczacy - od dnia 1 lipca 2009r.           
  • Krzysztof Kwiek - Członek     
  • Józef Sobolewski -  Członek
  • Dorota Skotnicka - Członek - od dnia 29 grudnia 2009r.

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych

  • Witold Lipka - Przewodniczący - do dnia 30 kwietnia 2007r. 
  • Eugeniusz Rosiński - Człone
  • Wanda Galant - Przewodnicząca - od dnia 16 maja 2007 r.
  • Jerzy Tokarczyk - Członek - do dnia 29 grudnia 2009r.                  
  • Adam Kopij - Członek              
  • Krzysztof Kwiek - Członek    
  • Danuta Kuziemska - Członek - do dnia 29 marca 2010r.
  • Jacenty Oliwa - Członek - od dnia 29 grudnia 2009r.
  • Wiesław Marszałek - Członek - od  dnia 29 marca 2010r. 
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
15.11.2020 19:59 Rafał Bandrowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Rafał Bandrowski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Stałe Komisje V kadencji Rady Gminy Olszanka na lata 2006-2010 1.0 15.11.2020 19:59 Rafał Bandrowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP