W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Skład VIII kadencji Rady Gminy Olszanka na lata 2018-2023

RADA GMINY OLSZANKA VIII KADENCJA - 2018-2023

  • GALANT Wanda - Przewodnicząca Rady Gminy
  • DREBSCHOK Tymoteusz - Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  • WAROWY Jan - Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  • BARWIŃSKI Sławomir - Radny (do 26.06.2019 r., od 06.04.2020 r.)
  • JANKLOWSKI Robert - Radny
  • JASKUŁA Paweł -  Radny
  • KOWALSKA Teresa - Radna
  • LITWINOWICZ Sylwia Marlena - Radna
  • PIRÓG Marian Zdzisław - Radny
  • ROSIŃSKA Grażyna - Radna
  • ROSIŃSKI Krzysztof - Radny
  • SZYMANIAK Marek Antoni - Radny
  • TOKARCZYK Jerzy Stanisław - Radny
  • ZAWIŁA Elżbieta Agnieszka - Radna
  • ZUBICKI Wojciech - Radny

Materiały

Wygaśnięcie mandatu - postanowienie 483-2019 Komisarza Wyborczego w Opolu II
Wygaśnięcie​_mandatu​_-​_postanowienie​_483-2019​_Komisarza​_Wyborczego​_w​_Opolu​_II.pdf 0.04MB
Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Opolu II z dnia 6 kwietnia 2020 r. o wynikach wyborów uzupełniających do RG Olszanka w okręgu wyborczym nr 2 zarządzonych na dzień 5 kwietnia 2020 r.
Obwieszczenie​_Komisarza​_Wyborczego​_w​_Opolu​_II​_z​_dnia​_6​_kwietnia​_2020​_r​_o​_wynikach​_wyborów​_uzupełniających​_do​_RG​_Olszanka​_w​_okręgu​_wyborczym​_nr​_2​_zarządzonych​_na​_dzień​_5​_kwietnia​_2020​_r.pdf 0.13MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
15.11.2020 18:21 it@olszanka.pl
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Rafał Bandrowski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Skład VIII kadencji Rady Gminy Olszanka na lata 2018-2023 1.0 15.11.2020 18:21 it@olszanka.pl

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP