W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Okręgi wyborcze 2024 r.

okręgi_wyborcze

O B W I E S Z C Z E N I E   Starosty Wołomińskiego z dnia 8 lutego 2024 r.

Na podstawie art. 422 w związku z art. 450 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408) Starosta Wołomiński podaje do publicznej wiadomości informację o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w okręgach wyborczych oraz siedzibie Powiatowej Komisji Wyborczej w Wołominie w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Numer okręgu wyborczego - Granice okręgu wyborczego - Liczba radnych wybieranych w okręgu:
1 - Gmina: Ząbki - 4
2 - Gmina: Marki - 4
3 - Gmina: Radzymin - 3
4 - Gminy: Kobyłka, Zielonka - 5
5 - Gmina: Wołomin - 6
6 - Gminy: Dąbrówka, Klembów, Poświętne - 3
7 - Gminy: Jadów, Strachówka, Tłuszcz - 4

Siedziba Powiatowej Komisji Wyborczej w Wołominie mieści się:
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wołominie ul. Prądzyńskiego 1, 05-200 Wołomin

Materiały

Obwieszczenie Starosty Wolomińskiego z dnia 8 lutego 2024 r. o podniu do publicznej wiadomości informacji o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w okręgach wyborczych oraz siedzibie Powiatowej Komisji Wyborczej w Wołominie w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.
Obwieszczenie​_Starosty​_o​_okręgach​_wyborczych.pdf 0.10MB
{"register":{"columns":[]}}