W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs fotograficzny

konkurs1

W imieniu Starosty Wołomińskiego zachęcamy wszystkich mieszkańców Powiatu Wołomińskiego do udziału w konkursie fotograficznym i tworzeniu unikalnego powiatowego przyrodniczego kalendarza!

Fotografie przedstawiające przyrodę ożywioną i nieożywioną Powiatu Wołomińskiego wraz z kartą zgłoszenia Uczestnika należy nadsyłać w formie elektronicznej na adres: zee.wos@powiat-wolominski.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Przyroda Powiatu Wołomińskiego w obiektywie”.

Konkurs trwa do 15 października 2024 r.

Nagrodą w Konkursie jest publikacja najwyżej ocenionych zdjęć w kalendarzu Powiatu Wołomińskiego na 2025 r. Dodatkowo laureaci Konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.
Celem konkursu jest uwrażliwianie mieszkańców na piękno przyrody Powiatu Wołomińskiego oraz zachęcanie do jej poznawania, ukazanie walorów i bogactwa naturalnego Powiatu Wołomińskiego, odkrywanie miejsc cennych przyrodniczo w Powiecie Wołomińskim oraz rozwijanie zainteresowań przyrodniczych wśród mieszkańców powiatu.

 

Szczegóły Konkursu określa Regulamin (w załączniku).

Materiały

Załącznik​_Nr​_1​_Regulamin​_konkursu​_fotograficznego
Załącznik​_Nr​_1​_Regulamin​_konkursu​_fotograficznego.pdf 0.19MB
Załącznik​_Nr​_2​_Karta​_zgłoszenia
Załącznik​_Nr​_2​_Karta​_zgłoszenia.pdf 0.14MB
Załącznik​_Nr​_3​_Zgoda​_opiekuna
Załącznik​_Nr​_3​_Zgoda​_opiekuna.pdf 0.13MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}