W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Giełda Publicznych Szkół Ponadpodstawowych z terenu Powiatu Wołomińskiego

giełda_szkół

Szanowni Państwo,

Wybór szkoły ponadpodstawowej jest niełatwą decyzją. Bardzo często jest jedną z pierwszych samodzielnie podjętych decyzji życiowych stojącego u progu dorosłości młodego człowieka. Warto więc, aby była to decyzja dokładnie przemyślana.

Aby choć trochę pomóc w wyborze szkoły ponadpodstawowej serdecznie zapraszamy na organizowaną GIEŁDĘ PUBLICZNYCH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH Z TERENU POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO, która odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2024 r. w godzinach 10.00 – 15.00 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Wołominie.

Uczniowie klas ósmych stoją przed niełatwym wyborem swojej dalszej ścieżki edukacyjnej. Mamy nadzieję, że w bogatej i interesującej ofercie powiatowej, każdy z Was znajdzie coś dla siebie, a uczestnictwo w GIEŁDZIE pomoże Wam w podjęciu tej kluczowej dla Was decyzji.

Życzymy powodzenia i trafnych wyborów!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}