W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Obiekty sportowe

​​​​​​→ Hala sportowa

Hala Sportowa znajduje się obok Przedszkola Samorządowego w Tymbarku. Obiekt przekazany został w użytkowanie Gimnazjum Samorządowemu im. Kazimierza Wielkiego w Tymbarku. Istnieje możliwość wynajęcia obiektu, bliższe informacje m.in. na temat kosztu wynajęcia hali i godzin otwarcia uzyskać można od opiekuna obiektu - Grzegorza Kęski, tel. 604 415 534

Hala sportowa w Tymbarku

Hala sportowa w Tymbark z zewnątrz

→ Korty Tenisowe i Boiska Orlik 2012

Korty Tenisowe i Boiska Orlik 2012 usytuowane w pobliżu hali sportowej, przylegają do boiska rezerwowego KS Tymbark. Opiekę nad kortami sprawuje Krzysztof Wiśniowski, tel. 608 344 160 

Korty tenisowe w Tymbarku

Korty tenisowe

Piłki do tenisa ziemnego

→ Stadion KS "Harnaś" Tymbark

Stadion Klubu Sportowego Tymbark mieści się przy budynku Domu Kultury w Tymbarku.  Obiekt został przekazany w użyczenie Klubowi Sportowemu Tymbark w Tymbarku. Kontakt: Prezes KS Tymbark Artur Matras, tel. 608 629 533, e-mail: ksharnastymbark@gmail.com

 

Boisko KS Harnaś z widokiem na Paproć

Widok na boisko KS Harnaś z trybun

Boisko KS Harnaś widok na trybuny

Boisko KS Harnaś zza bramki

Widok na boisko z lotu ptaka

→ Stadion Rezerwowy KS "Harnaś" Tymbark

Boisko rezerwowe

Stadion Rezerwowy Klubu Sportowego Tymbark mieści się obok hali sportowej w Tymbarku, pomiędzy kortami tenisowymi a boiskami Orlik. Obiekt przekazany w użyczenie Klubowi Sportowemu Tymbark w Tymbarku.

Corocznie w okresie wakacji na terenie boiska organizowana jest impreza masowa - Dni Tymbarku, a dziś Święto Gminy Tymbark.

 

→ Strzelnica Sportowa przy ZS im. KEN w Tymbarku

Strzelnica Sportowa przy ZS im. KEN w Tymbarku obiekt zlokalizowany w Zespole Szkół im. KEN w Tymbarku, tel. kontaktowy: 18 33 25 030

Strzelnica sportowa w Tymbarku

→ Lodowisko w Tymbarku

Widok na lodowisko

Lodowisko w Tymbarku zlokalizowane przy boisku sportowym KS Tymbark, posiada powierzchnię 800 m2 i jest ogólnodostępne; obiekt otwarty jest w miesiącach grudzień-marzec (w zależności od warunków atmosferycznych) od poniedziałku do czwartku w godzinach 15:00-20:00 oraz od piątku do niedzieli w godzinach 10:00 - 21:00; przy lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia łyżew (czynna w w tych samych godzinach co lodowisko; dla grup zorganizowanych po wcześniejszym uzgodnieniu pod numerem telefonu: 696 496 848) oraz punkt gastronomiczny.

Widok na lodowisko

Zdjęcie z meczu hokejowego

 

→ Boisko do siatkówki plażowej oraz siłownia zewnętrzna

Boisko do siatkówki plażowej oraz siłownia zewnętrzna, zlokalizowane w Parku Zofii Turskiej w Tymbarku (ogólnodostępne).

Boisko do siatkówki plażowej
Boisko do siatkówki plażowej

Boisko do siatkówki plażowej w Parku im. Zofii Turskiej

→ Miasteczko Ruchu Rowerowego

Miasteczko umożliwia aktywne uczestnictwo dzieci w zajęciach symulujących wiele różnych sytuacji na drodze. Atrakcyjna zabawa z wykorzystaniem wybudowanej infrastruktury pobudza rozwój psychoruchowy dzieci, umożliwi zdobywanie doświadczeń w warunkach zbliżonych do naturalnych sytuacji drogowych i przygotuje najmłodszych do bezpiecznego poruszania się po drogach.

Miasteczko rowerowe jest zlokalizowane obok kortów tenisowych.

Oficjalne otwarcie Miasteczka nastąpiło 14 maja 2022 rokui było wydarzeniem promującym bezpieczne poruszanie się w ruchu drogowym.

Miasteczko Ruchu Rowerowego

Miasteczko Ruchu Rowerowego - znak drogowy

 

Materiały

Regulamin korzystania z terenu Miasteczka Ruchu Rowerowego
Regulamin​_korzystania​_z​_terenu​_Miasteczka​_Ruchu​_Rowerowego.docx 0.02MB

Wideo

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}