W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapraszamy na webinarium „Dotacje z POWEREM – wsparcie na otwarcie działalności gospodarczej dla osób poniżej 30 r.ż”

Zapraszamy na webinarium „Dotacje z POWEREM – wsparcie na otwarcie działalności gospodarczej dla osób poniżej 30 r.ż”

Termin wydarzenia

22 marca 2022 r. , godz. 10.00
 
Podczas webinarium będzie można uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do 21 marca do 14:00) i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.
Link do platformy, na której odbędzie się wydarzenie, zostanie wysłany w osobnej wiadomości w dniu wydarzenia.
Webinarium moderowane będzie przez pracowników Lokalnego Punktu Informacyjnego w Nysie. Informacje na temat wsparcia przedstawi specjalista z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu.

Dla kogo

Zapraszamy osoby zamieszkujące woj. opolskie do 30 roku życia zamierzające założyć działalność gospodarczą, pozostające bez pracy (osoby bierne zawodowo lub bezrobotne niezarejestrowane w urzędzie pracy).

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}