W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej lokalnych zwyczajów i tradycji

Informacja - aktualności

Szanowni Państwo,

Hodujecie Państwo gołębie pocztowe? Piszecie pisanki batikiem na Wielkanoc, a może gotujecie tradycyjne potrawy, a przepisy na nie są w Państwa rodzinie od pokoleń? To wszystko jest bardzo ważnym dziedzictwem niematerialnym. To nasze tradycje i zwyczaje, które chcemy poznawać i przekazywać następnym pokoleniom!

Zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej lokalnych zwyczajów i tradycji. To pozwoli Narodowemu Instytutowi Dziedzictwa zebrać niezbędną wiedzę na temat Państwa miejscowości i pomóc gminie Olszanka w przemyślanej i wzorcowej rewitalizacji.

Aby dobrze zaplanować i skutecznie realizować inwestycje i działania dla mieszkańców potrzebujemy Waszego udziału i wypełnienia ankiety, to zajmie dosłownie kilka minut.

Wypełnione kwestionariusze proszę przesłać na adres: rolnictwo@olszanka.pl lub dostarczyć do Urzędu Gminy Olszanka.

Materiały

Kwestionariusz badawczy - dziedzictwo niematerialne
Kwestionariusz​_badawczy​_-​_dziedzictwo​_niematerialne.docx 0.12MB
Zgoda na przetwarzanie danych
Zgoda​_na​_przetwarzanie​_danych.doc 0.20MB
{"register":{"columns":[]}}