W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

XX Europejskie Targi Chłopskie - zaproszenie

03.10.2021

Gmina Olszanka przy współpracy Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Brzesko-Oławska Wieś Historyczna” ,Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Olszance oraz Sołectwa Krzyżowice zaprasza do udziału w XX Europejskich Targach Chłopskich, które odbędą się w miejscowości Krzyżowice (boisko sportowe) w Gminie Olszanka.

XX Europejskie Targi Chłopskie - baner promujący

Targi są  doskonałą formą promocji firm, świadczących usługi dla rolnictwa oraz innych podmiotów gospodarczych, działających na obszarze Regionu. Targi stwarzają możliwość nie tylko rolnikom, ale wszystkim mieszkańcom obszarów wiejskich na zaprezentowanie produktów wytworzonych w gospodarstwie. Jest to świetna forma promocji sprzedaży bezpośredniej produktów rzemieślniczych, jak i spożywczych. Stowarzyszenia wiejskie mogą promować produkty regionalne, a gospodarstwa ekologiczne zdrową żywność.  
 

Materiały

Targi Krzyżowice 2021 - zaproszenie dla wystawców
Targi​_Krzyzowice​_-​_zaproszenie​_dla​_wystawcow.doc 0.16MB
Zgłoszenie udziału - formularz
Zgloszenie​_udzialu​_-​_formularz.doc 0.04MB
Regulamin konkursu kulinarnego - TORT 20-LECIA
Regulamin​_konkursu​_kulinarnego​_-​_TORT​_20-LECIA​_.doc 0.05MB
Regulamin konkursu na najładniejsze stoisko Targów
Regulamin​_konkursu​_na​_najladniejsze​_stoisko​_Targow.doc 0.04MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}