W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Taryfa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Olszance dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzanie ścieków na terenie Gminy Olszanka na okres 3 lat

Informacja - aktualności

Wójt Gminy Olszanka informuje, że Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z siedzibą we Wrocławiu decyzją WR.RZT.70.356.2021 z dnia 25 lutego 2022 r. ogłoszoną w dniu 11 marca 2022 r. zatwierdził taryfę Zakładu Gospodarki Komunalnej w Olszance dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzanie ścieków na terenie Gminy Olszanka na okres 3 lat.

Taryfa wchodzi w życie po upływie 7 dni od dnia ogłoszenia na stronie BIP Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie tj.  od 19 marca 2022 roku.

Materiały

Decyzja WR.RZT.70.356.2021
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
25.03.2022 11:02 Rafał Bandrowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Marcin Rosiński - Kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Taryfa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Olszance dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzanie ścieków na terenie Gminy Olszanka na okres 3 lat 1.0 25.03.2022 11:02 Rafał Bandrowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}